Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Vadná lampa VO
Číslo hlášení:
364-2021
Datum přijetí:
29.03.2021 21.18
Titulek:
Vadná lampa VO
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Nesvítí lampa VO v ul. ČSA u domu č.p. 452
Adresa:
Československé armády, Loket, Sokolov
GPS:
50.1914947N, 12.7529178E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
31.03.2022
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket