Číslo hlášení:
323-2020
Datum přijetí:
28.08.2020 10.37
Titulek:
poklop kanálu
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
Tento týden proběhlo v Zahradní ulici čištění kanalizace. Po tomto čištění je jeden z poklopů volný a po přejetí autem dost bouchá. Pod okny to v nočních hodinách dost ruší.
Adresa:
Zahradní 291/15, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1849016N, 12.7538375E

Reakce radnice

Stav:
Evidováno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket