Číslo hlášení:
320-2020
Datum přijetí:
13.07.2020 22.01
Titulek:
Nevyvezený směšný odpad
Kategorie:
Ostatní náměty
Popis:
Dobrý den, proč dnes nebyly vyvezeny popelnice se směsným odpadem? Žádám o zjednání nápravy. Lenka Tichá
Adresa:
Nad Hájovnou 620, Loket, 357 33
GPS:
50.185803N, 12.7376478E

Reakce radnice

Stav:
Evidováno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket