Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Hlášení nebezpečného stromu
Číslo hlášení:
303-2020
Datum přijetí:
14.02.2020 21.11
Titulek:
Hlášení nebezpečného stromu
Kategorie:
Ostatní náměty
Popis:
Všiml jsem si, že po nedávné bouři se v půlce zlomil strom a zůstal vyset. Strom ohrožuje pěší komunikaci-
Adresa:
Sportovní, Loket
GPS:
50.19004N, 12.7476577E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
17.02.2020
Odpověď:
Dobrý den, Vaše hlášení o stromu ve Sportovní bylo předáno k vyřízení, děkujeme za upozornění. S pozdravem Novák Josef
Stav:
Předáno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket