- Datum přijetí:
- 31.12.2019 07.54
- Kategorie:
- Závady na veřejném osvětlení
- Popis:
- Dobrý den, prosíme o opravu lampy stojící před dvojdomkem Nad Hájovnou 625. Lampa neustále bliká v různých časových intervalech (10 sec - 2 min). Děkujeme.
- Adresa:
- Nad Hájovnou 625, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.1874104N, 12.7406142E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Dobrý den,
dne 02.01.20120 byla závada přeposlána správci VO a i na TSL s.r.o. . Jinak tyto závady můžete přímo hlásit na technické služby Loket s.r.o. na e-mail riha@tsloket.cz nebo na tel.: 608 248 247, uvedeno též na stránkách města Loket.
Dne 03.01.2019 v 08:57 h bylo správcem VO nahlášeno, že závada je odstraněna.
S pozdravem
Novák Josef