- Datum přijetí:
- 11.04.2019 20.12
- Kategorie:
- Závady na majetku města
- Popis:
- Dobrý den, při úklidu řeky Ohře byla u hopaciho mostu v zahradní ulici vytvořena hromada odpadků, která byla po sleze v úterý odvezena. Ale byla zde ponechána pneumatika a kanystr oleje. Ten posléze nějaký chytrák opět schoval k řece. Prendal jsem ho spatky a chtěl bych poprosit aby ho někdo uklidil jako ostatní věci. Aby opět neskončil v Ohři
- Adresa:
- ulice Zahradní 396/21, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.1851935N, 12.7554685E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Bylo vyřešeno dne 15.04.2019.
S pozdravem - Novák Josef