Číslo hlášení:
266-2019
Datum přijetí:
31.01.2019 21.18
Titulek:
Parkoviště ve Sportovni
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Dobrý den,mohl by se prosím zařídit úklid ledu na placeném parkovisti ve Sportovní ulici? Napadaný sníh se tam neodhrnuje ani neodváží, nyní je na hlavni cestě před halou silná vrstva ledu. Pro pěší je to docela problém. Také chci oznámit nefunkční osvětlení pod halou i na hale,směr na prostranství parkoviště. Ve spojeni s ledem pod nohami se jedna o dost nebezpečnou záležitost. Děkuji Petr Balák.
Adresa:
část obce Loket, Loket
GPS:
50.1925492N, 12.7414692E

Reakce radnice

Dne:
04.02.2019
Odpověď:
Dobrý den pane Baláku, Vaše připomínky byla přeneseny na pana Stehlíka co se týče zimní údržby a níže mu bylo napsáno toto: - CP ve Sportovní co se týče úklidu pojezdových ploch okolo stání, prosím o dočištění všech částí objízdných tras vč. posypu v kombinaci drť/sůl a též dle níže uvedeného popisu pana Baláka. Dále je nutno očistit výjezd a vjezd u závor. Dle mého názoru především prostor před oběma závorami CP a tam sníh odvézt. Jinak pana Stehlíka může kontaktovat každý občan přímo na tel. čísle: +420 602 332 550 v rámci této údržby a navíc je uveden i na stránkách města Loket. Ohledně připomínky nefunkčních světel na začátku krytého stání (prohlídka ráno dne 04.02.2019 hned po 07:00 hodině), tato závada byla zaslána na firmu ELESTA Loket s.r.o. panu Stangarovi a věřím, že bude vyřešeno. V případě potřeby můžete volat i mne na níže uvedené číslo: S pozdravem Novák Josef +420 724 410 999 07.02.2019 v 08:45 h : Dobrý den, před halami to bylo prosypáno, osvětlení u krytého stání částečně provedeno, chybí pouze zprovoznit halogeny, které svítí na volnou plochu a jsou umístěny na střeše krytého stání, takže zatím to je v řešení. S pozdravem - Novák Josef
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket