- Datum přijetí:
- 13.01.2019 19.49
- Kategorie:
- Závady na veřejném osvětlení
- Popis:
- Lampa u domů č. p. 533 chvílemi zhasíná a máte to. Prosím o opravu děkuji. Kozlerová
- Adresa:
- ulice Československé armády, Loket
- GPS:
- 50.1933385N, 12.7531744E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Dobrý den,
závada byla předána hned ráno správci VO loket panu Hüttnerovi k vyřízení a odstranění.
S pozdravem
Novák Josef