- Datum přijetí:
- 03.01.2019 23.20
- Titulek:
- Ignorace zimní údržby.
- Kategorie:
- Neuklizený sníh
- Popis:
- Z jakého důvodu jsou při zimní údržbě opakovaně ignorovány komunikace pro pěší z Hradní do Zahradní. 2x schody a chodník. To opravdu chceme tak mnoho?
- Adresa:
- ulice Hradní 471/2, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.1853221N, 12.7529845E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Dobrý den,
kompletní zametení této části proběhlo pracovníky VS ráno 04.01.2019, pan Stehlík byl vyzván k posypání těchto schodů a chodníků jak písemně tak i zprávou sms po provedení zametení a k nápravě a je to předáno k řešení.
S pozdravem - Novák Josef
Dobrý den dne 23.01.2019,
zatím po této Vaší urgenci asi probíhá jak má vždy po každé kontrole pokud přijde nějaký sníh apod. V případě problému stačí i zavolat jak panu Stehlíkovi (602 332 550), tak i mně.
S pozdravem
Novák Josef
724 410 999