- Datum přijetí:
- 11.12.2018 21.27
- Titulek:
- Nefunkční osvětlení
- Kategorie:
- Závady na veřejném osvětlení
- Popis:
- Opět v Revoluční ulici nesvítí část veřejného osvětlení. Když tady nemáme chodník, tak by bylo vhodné, aby alespoň fungovalo osvětlení. Nesvítí u provozovny p. Smolíka, u autobusové zastávky (na sloupu je umístěný radar) a jako obvykle naproti nám, tady mezi p. Pospíšilem a bývalou Inkrustou.
- Adresa:
- ulice Revoluční, Loket
- GPS:
- 50.1837464N, 12.7635762E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Dnes 12.12.2018 v dopoledních hodinách bude provedena oprava správcem VO, dne 13.12.2018 provedena kontrola v 07:00 - 07:30 h a bylo vyřešeno.