- Datum přijetí:
- 27.11.2018 09.43
- Titulek:
- Nefunkční osvětlení
- Kategorie:
- Závady na veřejném osvětlení
- Popis:
- V Revoluční ulici naproti pozemku 603/1 nesvítí pouliční osvětlení.
- Adresa:
- ulice Revoluční, Loket
- GPS:
- 50.1837514N, 12.7635504E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Předáno správci VO