- Datum přijetí:
- 12.11.2018 22.54
- Titulek:
- Kontejner na textil
- Kategorie:
- Ostatní náměty
- Popis:
- Dobrý den, kontejner na textil v Nádražní ul. u přejezdu stále na svém místě.Měl být odstraněn v 36.týdnu (hlášení 225-2018).Je možné též odstranit stojan s jízdními řády u přechodu pro chodce.
- Adresa:
- ulice Nádražní, Loket
- GPS:
- 50.1920388N, 12.7490792E
Reakce radnice
- Odpověď:
- stojan s jízdními řády u přechodu pro chodce je odstraněn