- Datum přijetí:
- 08.11.2018 11.52
- Kategorie:
- Závady na majetku města
- Popis:
- Dobrý den, chtěl bych nahlásit chřadnoucí smrk v parku pod hradem, označeno na mapě. Chce to názor odborníka, tím by se mohlo předejít nepříjemnostem.. Smrk označím barevnou stuhou..
- Adresa:
- ulice Krátká, Loket
- GPS:
- 50.1864473N, 12.7549587E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Nahlášeno na ŽP. Smrk bude prohlédnut a bude posouzen jeho stav.