- Datum přijetí:
- 01.10.2018 16.04
- Titulek:
- chodník Sportovní
- Kategorie:
- Závady na majetku města
- Popis:
- Firma co prováděla výkop ve Sportovní, nedodělala správně opravu chodníku Sportovní - parkoviště. Chybí dvě kostky v ploše, sice prkotina, ale na zlomení nohy to stačí.
- Adresa:
- část obce Loket, Loket
- GPS:
- 50.191896N, 12.7415154E
Reakce radnice
- Odpověď:
- závada byla odstraněna firmou CATR s.r.o. Pha a bude ještě upraveno v rámci VI. etapy pokládky optických kabelů (domluveno osobně při předání pozemků).