Číslo hlášení:
228-2018
Datum přijetí:
03.09.2018 07.23
Titulek:
Poničené dřevěné zábradlí
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
U řeky pod hradem, v té vybetonované zatáčce je poničené zábradlí. Nevím, jestli se stačilo jen opřít, nebo použít větší fyzickou sílu, ale chtělo by to dát dohromady. Co mě ale zarazilo, že si někdo dal tu práci a vystavil tam "cedulku", kde veřejně haní město, které údajně není schopno opravy. Přitom by stačilo zaslat sem do závad námět na opravu. :-(
Adresa:
část obce Loket, Loket
GPS:
50.1878144N, 12.754669E

Reakce radnice

Dne:
17.09.2018
Odpověď:
Údržbu cyklostezky pod hradem zajišťuje Údržba silnic Karlovarského kraje, která má údajně problém se zajištěním řeziva
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket