Číslo hlášení:
208-2018
Datum přijetí:
14.07.2018 23.08
Titulek:
Neposekana trava na parkovisti ve Sportovni ulici
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Na placenem parkovisti v ulici Sportovni je v leve casti parkoviste uz tak vysoka trava, ze se tam neda zaparkovat
Adresa:
Loket
GPS:
50.1923848N, 12.7419685E

Reakce radnice

Dne:
17.07.2018
Odpověď:
Objednána seč
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket