- Datum přijetí:
- 24.06.2018 16.38
- Kategorie:
- Neuklizené veřejné prostranství
- Popis:
- Neposekaná tráva na dětském hřišti v ulici Mírová. Jde o vyvýšený plac, kde se nachází herní prvky pro děti (houpačky, ryba na pružině, kolotoč). Zbytek ulice je posekaný.
- GPS:
- 50.1922016N, 12.7508066E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Správce byl požádán o nápravu