Číslo hlášení:
195-2018
Datum přijetí:
01.06.2018 05.42
Titulek:
schody
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Dobrý den, poukazuji na katastrofální stav spojnice po schodech z Nádražní ulice k Sokolovně ! Hrany schodů jsou ulámané, na jednom místě je dokonce propadlá dlažba.
Adresa:
Nádražní 227/36, Loket, 357 33
GPS:
50.1903436N, 12.7527914E

Reakce radnice

Stav:
Evidováno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket