Číslo hlášení:
192-2018
Datum přijetí:
27.05.2018 08.55
Titulek:
Neposekané hradby
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Dobrý den, prosím o posekání pozemků hradeb do Zahradní ulice.
Adresa:
Zahradní, Loket
GPS:
50.1866754N, 12.7564821E

Reakce radnice

Stav:
Evidováno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket