Číslo hlášení:
183-2018
Datum přijetí:
03.05.2018 21.40
Titulek:
Nefunkční lampy VO
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Nesvítí, resp. bliká lampa VO ć. 2-150, 2-154 a 2-159, pod Sobotovou ul.
Adresa:
Sklenářská, Loket
GPS:
50.1866946N, 12.752137E

Reakce radnice

Dne:
09.05.2018
Odpověď:
Dne 9.5.2018 bude provedena oprava
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket