Číslo hlášení:
173-2018
Datum přijetí:
30.03.2018 18.12
Titulek:
Lavičky, posezení, houpačky
Kategorie:
Ostatní náměty
Popis:
V ulici Mírová 526 by bylo dobré doplnit lavičky a opravit či zrenovovat dětské atrakce za studánkou, byla by tu hezká pergola, stůl, lavice...
Adresa:
Loket
GPS:
50.1922289N, 12.7506492E

Reakce radnice

Dne:
12.04.2018
Odpověď:
Nahlášeno správci hřiště
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket