Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Mrtvý holub na náměstí
Číslo hlášení:
172-2018
Datum přijetí:
28.03.2018 14.48
Titulek:
Mrtvý holub na náměstí
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Mrtvý holub na náměstí před průmyslovkou
Adresa:
T. G. Masaryka, Loket
GPS:
50.1863283N, 12.753031E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
12.04.2018
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket