Číslo hlášení:
171-2018
Datum přijetí:
08.03.2018 19.05
Titulek:
Závora na centrálním parkovišti Sportovní
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Dobrý den, již od konce listopadu je nefunkční závora na výjezdu z parkoviště. Zajmalo by mě k čemu slouží, když funguji vždy týden a poté se čeká několik měsíců na opravu je to pořád dokola. Navic kolem výjezdu stojí vozidla, které zde namaji co dělat a často překáží ve výjezdu!
Adresa:
Sportovní, Loket
GPS:
50.1925741N, 12.7422051E

Reakce radnice

Dne:
12.03.2018
Odpověď:
Závora je po dopravní nehodě je objednaná od 22.02.2018 s dodací lhůtou až 6 týdnů, předtím se provádělo od listopadu šetření ohledně poškození a DN, dále probíhalo jednání s pojišťovnou.
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket