Číslo hlášení:
165-2018
Datum přijetí:
14.01.2018 21.41
Titulek:
nebezpečné schody
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
Na schodech propojující ulice ČSA a Nádražní, je několik rozbitých schodů. Buď se jedná o chybějící zámkovou dlažbu, nebo ulomené betonové obrubníky. Cesta je tedy nebezpečná. Mohlo by dojít k úrazům.
Adresa:
Loket
GPS:
50.1904933N, 12.7530489E

Reakce radnice

Dne:
15.01.2018
Odpověď:
Požádáno o cenovou nabídku opravy
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket