Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Zábradlí za školou
Číslo hlášení:
164-2018
Datum přijetí:
09.01.2018 08.23
Titulek:
Zábradlí za školou
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Za školou je poničené zábradlí podél stezky vedoucí k altánu.
Adresa:
Loket
GPS:
50.187589N, 12.7551464E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
15.01.2018
Odpověď:
Objednána oprava Opraveno
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket