Číslo hlášení:
145-2017
Datum přijetí:
26.09.2017 23.10
Titulek:
Údržba zeleně - ulice ČSA
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Vysoká tráva podél chodníku v ulici ČSA od tělocvičny k autobusové zastávce
Adresa:
Československé armády 453/30, Loket, 357 33
GPS:
50.1910747N, 12.7542812E

Reakce radnice

Dne:
27.09.2017
Odpověď:
Nahlášeno zhotoviteli údržby
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket