- Datum přijetí:
- 12.09.2017 14.31
- Titulek:
- Kompresor na chodníku
- Kategorie:
- Závady na majetku města
- Popis:
- Kompresor na chodníku. To snad ani neni možný. Co mají dělat lidé s kočárky. Mají chodit po silnici?
- Adresa:
- Nádražní 227/36, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.1902804N, 12.7528048E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Zábor pro stavební firmu je do konce září. Pro pěší je průchod bez omezení.
Zábor je ukončen