Číslo hlášení:
119-2017
Datum přijetí:
23.06.2017 16.31
Titulek:
Sekání travy na parkovišti Sportovni
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Mel bych dotaz jestli se letos alespon 1 poseka zelen kolem placeneho parkoviste a zda bude jeste nekdy funkcni zavora.
Adresa:
část obce Loket, Loket
GPS:
50.1929505N, 12.7411432E
Sekání travy na parkovišti Sportovni

Reakce radnice

Dne:
03.07.2017
Odpověď:
Zadáno správci parkoviště Závora je opravena
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket