Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Nekvalitně provedené práce - urgence
Číslo hlášení:
112-2017
Datum přijetí:
24.05.2017 21.08
Titulek:
Nekvalitně provedené práce - urgence
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
viz. 19.3.2017 - jak dlouho máme čekat, když je naše stížnost " v řešení " ?
Adresa:
část obce Dvory, Loket
GPS:
50.1678522N, 12.7520807E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
25.05.2017
Odpověď:
Je objednána oprava
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket