- Datum přijetí:
- 02.04.2017 11.05
- Titulek:
- chybí kryt na lampě
- Kategorie:
- Závady na veřejném osvětlení
- Popis:
- Na cyklostezce z ulice Lužná směrem k lávce chybí kryt na lampě č. 5-39, jsou odkryté dráty.
- Adresa:
- část obce Loket, Loket
- GPS:
- 50.1929263N, 12.7445989E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Kryt byl úmyslně demontován a ukraden. Je objednán nový kryt.
Kryt dodán