Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Špatně nastavené halogenové lampy z parkoviště
Číslo hlášení:
98-2017
Datum přijetí:
25.02.2017 09.03
Titulek:
Špatně nastavené halogenové lampy z parkoviště
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
SVÍTÍ NÁM TO HODNĚ DO BYTŮ A JE NÁS DOST KTERÝM TO VADÍ CHTĚLO BY TO POLADIT
Adresa:
Sportovní 563, Loket, 357 33
GPS:
50.1925128N, 12.7402816E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
27.02.2017
Odpověď:
Světla budou seřízena
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket