- Datum přijetí:
- 05.01.2017 07.17
- Kategorie:
- Neuklizený sníh
- Popis:
- Dobrý den, už čtvrtýmm rokem se setkávám s jedním nešvarem. Jde o chodník hojně používaný a přesto se na něj zapomíná. ( viz. hlášení 6-2016 :-) )
- Adresa:
- ulice Mírová, Loket
- GPS:
- 50.1919805N, 12.7496506E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Vzhledem k neukázni parkujících řidičů je nemožné nasadit výkonnou techniku na odklízení sněhu