- Datum přijetí:
- 05.01.2017 07.04
- Titulek:
- Přechody pro chodce
- Kategorie:
- Neuklizený sníh
- Popis:
- Nevím jak je možné ,že přechod pro chodce a to i pro hendikepované v Mírové ulici se nedá najít snad jedině podle značek mají problém přes ty bariery sněhu normální lidi natož vozíčkáři. Ani chodníku k němu není odklizen opravdu super .
- Adresa:
- ulice Mírová, Loket
- GPS:
- 50.1918259N, 12.7499536E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Dočištění bude provedeno ručně