- Datum přijetí:
- 20.11.2016 18.04
- Kategorie:
- Neuklizené veřejné prostranství
- Popis:
- Prosím o úklid spadaného listí v Mírové ulici za panelovým domem č.p. 526-528.
- Adresa:
- Mírová 526, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.1923067N, 12.7503774E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Nahlášeno firmě zajišťující úklid města