- Datum přijetí:
- 25.10.2016 17.55
- Kategorie:
- Ostatní náměty
- Popis:
- Dobrý den,
posílám ke zvážení možnost instalace osvětlení mezi Sportovní ulicí a parkovištěm. Jde o krátký chodní od silnice k zahradnictví. Chodník je sám o sobě ve špatném stavu a chůze ve tmě je riskantní. Jediná lampa od parkoviště ho neosvětlí a navíc světlo od této lampy stíní strom.
- Adresa:
- část obce Loket, Loket
- GPS:
- 50.1919598N, 12.7415744E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Bude řešeno v RMě