Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
blikající lampa Sportovní
Číslo hlášení:
52-2016
Datum přijetí:
12.09.2016 20.40
Titulek:
blikající lampa Sportovní
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Světlo již nějakou dobu poblikává, chvíli svítí normálně, chvíli bliká.
Adresa:
Sportovní 134/999, Loket, 357 33
GPS:
50.1914722N, 12.7431891E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
19.09.2016
Odpověď:
Opraveno
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket