Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Budou se v Lokti jestě sekat travnaté plochy?
Číslo hlášení:
35-2016
Datum přijetí:
12.06.2016 11.45
Titulek:
Budou se v Lokti jestě sekat travnaté plochy?
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Dobrý den, Již zhruba měsíc se v Lokti neseká tráva. Prozradíte nám duvod?
Adresa:
Sokolovská 468/54, Loket, 357 33
GPS:
50.1885574N, 12.7414099E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
13.06.2016
Odpověď:
Seč v celém městě byla zahájena 6.6.2016. Předpoklad je, že do konce měsíce bude vše v pořádku.
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket