- Datum přijetí:
- 08.06.2016 09.54
- Titulek:
- Neposečená tráva
- Kategorie:
- Neuklizené veřejné prostranství
- Popis:
- Vážně už si jako obyvatel Sportovní ulice připadám jako v džungli.....tráva výškově pomalu do pasu, všude pyly, chmýří, jistě klíšťata a to nemluvím o pejskařích, kteří po svých miláčcích odmítají v lézt do té vysoké trávy sbírat exkrementy. Pokud se vymlouváte na legislativní problémy, nebyly tedy v minulém roce ty samé problémy že to bylo se sekáním trávy to samé? Vydržet do 24. týdne? Otázka na srdce, vy byste si tohle na svých zahradách nechali narůst a žili v tom?
- Adresa:
- Sportovní 540, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.1911837N, 12.7428619E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Co se týká legislativních problémů které jsme zmiňovali se nejedná o výmluvu.