- Datum přijetí:
- 07.06.2016 13.25
- Titulek:
- neposečená tráva
- Kategorie:
- Neuklizené veřejné prostranství
- Popis:
- neposečená tráva v celé Sportovní ulici (jak před i za panelovými domy, prostranství podél fotbalového hřiště), velice špatné pro alergiky, astmatiky a též velice úrodná půda pro klíšťata.
- Adresa:
- část obce Loket, Loket
- GPS:
- 50.1876333N, 12.7542058E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Díky legislativním průtahům začala seč v celém městě až 6.6.2016. Předpoklad seče ve Spotovní ul. je ve 24. týdnu.