- Datum přijetí:
- 25.05.2016 17.36
- Titulek:
- Údržba zeleně v Lokti
- Kategorie:
- Neuklizené veřejné prostranství
- Popis:
- Proč je letos téměř v celém Lokti tak přerostlá tráva? Najdou se dokonce plochy,které se tento rok ještě nesekaly a to i v centru města.Jiné roky se tráva sekala i 2X za měsíc.
- Adresa:
- Mírová 528, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.1920533N, 12.7499284E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Vzhledem k legislativním průtahům je doposud nemožné podepsat smlouvu s vítěznou firmou na úklid a údržbu města.