- Datum přijetí:
- 27.01.2016 15.53
- Titulek:
- Popel na chodníku.
- Kategorie:
- Ostatní náměty
- Popis:
- Nějaký chytrák posypal chodník u č.p.288 popelem. Nyní je tam kašovitá, kluzká vrstva marastu.
- Adresa:
- Zahradní 288/26, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.185001N, 12.7531562E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Během dopoledne bude uklizeno