Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Poškozené veřejné osvětlení
Číslo hlášení:
519-2024
Datum přijetí:
16.03.2024 19.33
Titulek:
Poškozené veřejné osvětlení
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Poškozené veřejné osvětlení. Ulomená vrchní plastová část lampy.
Adresa:
Československé armády 167/18, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1895193N, 12.7556303E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Stav:
Evidováno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket