Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Sadová ulice
Číslo hlášení:
451-2022
Datum přijetí:
21.12.2022 06.01
Titulek:
Sadová ulice
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Prosím o okamžité posypání Sadové ulice, ledová vrstva
Adresa:
Loket, Sokolov
GPS:
50.1935891N, 12.7483077E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
02.01.2023
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket