Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Lampy
Číslo hlášení:
450-2022
Datum přijetí:
07.12.2022 13.14
Titulek:
Lampy
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Na schodech mezi nádražím a sokolovnou lampa 4-74 nesvítí vůbec a lampy 4-76 a 4-79 průběžně zhasínají.
Adresa:
Loket, Sokolov
GPS:
50.1904933N, 12.7537248E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
02.01.2023
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket