Číslo hlášení:
448-2022
Datum přijetí:
13.10.2022 12.52
Titulek:
úklid kolem kontejnérů
Kategorie:
Ostatní náměty
Popis:
Dobrý den, prosím o úklid kolem kontejnérů u JIPU v Mírové ulici. Lidi tam udělali už pěkný binec. Děkuji
Adresa:
Mírová 585, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1921783N, 12.7495374E

Reakce radnice

Stav:
Evidováno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket