Číslo hlášení:
447-2022
Datum přijetí:
10.10.2022 13.56
Titulek:
nedostatečné osvětlení k domu čp.126
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Prosím o urgentní zprovoznění osvětlení schodiště k Černé věži. Osvětlení bylo zajištěno na senzor pohybu, který fungoval nedostatečně jen jednosměrně, potom se žárovka rozbila a neosvěcovala dostatečně a nyní je stav nebezpečný, nesvítí se zde vůbec. Toto schodiště je denně používáno pro vstup do domu na hradbách a to čp.126, v minulosti jsem již žádala o TRVALÉ NOČNÍ OSVĚTLENÍ! pokaždé je osvětlení mimo sezonu vypínáno správou hradu.
Adresa:
T. G. Masaryka 126/6, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.187238N, 12.7556775E

Reakce radnice

Dne:
11.10.2022
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket