Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
spatně otočená značka pěší zona
Číslo hlášení:
445-2022
Datum přijetí:
20.09.2022 18.21
Titulek:
spatně otočená značka pěší zona
Kategorie:
Dopravní značení
Popis:
příjezd do města a odbočení ke kostelu. Prostě není z auta vidět co tam za značku je. Turisté a i místní vubec neví ,že jsou v nějaké zóně. Dodávám foto.
Adresa:
T. G. Masaryka 16/68, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1863793N, 12.7532635E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
02.01.2023
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket