Číslo hlášení:
444-2022
Datum přijetí:
15.09.2022 20.42
Titulek:
Veřejné osvětleni
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Dobrý den, nesvítí veřejné osvětlení v Revoluční ulici. Děkuji za nápravu Hlaváčová
Adresa:
Revoluční 219/4, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1844162N, 12.7596185E

Reakce radnice

Stav:
Evidováno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket