Číslo hlášení:
442-2022
Datum přijetí:
14.09.2022 10.38
Titulek:
spatně otočená značka
Kategorie:
Dopravní značení
Popis:
znovu je značka pěší zona ke kostelu otočená tak, že při příjezdu od mostu a odbočení ke kostelu není vidět. Turista si jí prostě nevšimne.
Adresa:
T. G. Masaryka 16/68, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1863793N, 12.7532689E

Reakce radnice

Stav:
Evidováno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket