Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Zanešené kanály
Číslo hlášení:
433-2022
Datum přijetí:
24.05.2022 00.24
Titulek:
Zanešené kanály
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
Jak již někdo psal, není ucpaný jen kanál dole v Nádražní, ale téměř všechny na silnici od hřbitova dolů !
Adresa:
Nádražní, Loket, Sokolov
GPS:
50.1942914N, 12.743945E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
30.08.2022
Odpověď:
předáno TSL
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket